ZAPRASZAMY

DYREKTOR SZKOŁY INFORMUJE, IŻ DO ODZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO ZOSTAŁY PRZYJĘTE DZIECI, KTÓRYCH RODZICE ZŁOZYLI  DEKLARACJE KONTYNUACJI, JAK I ZGŁOSZENIA O PRZYJĘCIU.

W ROKU SZKOLNYM 2018/2019 ZAPISANYCH ZOSTAŁO 15 DZIECI: 4 - 4-LATKÓW, 5- 5-LATKÓW I 6- 6 - LATKÓW.

Dyrektor szkoły informuje o prowadzonym naborze dzieci do klasy pierwszej oraz oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2019/2020

Oferujemy:

•  Miłą atmosferę,
    • odpowiednią opiekę i bezpieczeństwo,
    •  naukę przez zabawę,
    •  wykwalifikowaną kadrę,
    •   naukę języka angielskiego na wysokim poziomie,
    •  opiekę specjalistów: logopedy,oligofrenopedagogów,terapeuty pedagogicznego, nauczyciela wspomagającego.
    •  smaczne domowe obiady w stołówce szkolnej
    • zajęcia i zabawy wspierające wszechstronny rozwój dziecka w sali zabaw i na placu zabaw.
    • zajęcia i zabawy rozwijające umiejetności informatyczne,językowe, taneczne, teatralne, dziennikarskie, plastyczne i muzyczne z wykorzystaniem bogatej bazy szkolnej:
    • sala zabaw i biblioteka szkolna wyposażone w tablice interaktywne,
    • pracownia językowa wyposażona w 24 stanowiska z mikrofonami, słuchawkami i konsolę multimedialną,
    • pracownia komputerowa wyposażona w odpowiedni sprzęt komputerowy ( laptopy, projektor multimedialny),
    • gabinet logopedyczny wyposażony w odpowiednie pomoce logopedyczne ( program komputerowy do korygowania wad wymowy, mnóstwo gier i zabewek logopedycznych.
    • hole szkolne wyposażone w stoły do tenisa stołowego i piłkarzyki oraz maty dydaktyczne i znaki drogowe do zabawy i nauki.

ZAPISY DO KLASY PIERWSZEJ ORAZ  ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO

NA ROK SZKOLNY 2019/2020

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Rydzewie  informuje, że  prowadzi zapisy dzieci  do klasy I   i oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2019/2020

Obowiązkiem przedszkolnym objęte są :

Dzieci  6- letnie urodzone w 2013 roku.

Obowiązkiem szkolnym objęte są dzieci:

Dzieci 7-letnie urodzone w 2012 roku

Do klasy pierwszej  mogą uczęszczać dzieci 6-letnie, na życzenie rodzica,które odbyły roczne przygotowanie przedszkolne

Istnieje możliwość zgłoszenia dzieci 4 i 5 letnich

Odpowiednie dokumenty należy składać w sekretariacie szkoły w godz. 10.00- 14.00  do 22.03.2019r.(wymagany jest numer PESEL dziecka). Druki do pobrania    w sekretariacie  i na stronie www.sprydzewo94.edupage.org

W przypadku pytań:  Kontakt telefoniczny 87 4211093 lub e –mail: sprydzewo@o2.pl

Zapraszamy do zwiedzania naszej szkoły

Pliki do pobrania edytowalne:

Deklaracja_o_kontynuowaniu_wychowania_przedszkolnego(2).doc

oswiadczenie_kryteria(1)(2)(1).doc