PZO

Projekty UE realizowane w szkole

Od 1 września 2019 do 31 sierpnia 2021r. w szkole jest realizowany projekt w oddziale przedszkolnym " Jaś i OLa z Gminy Miłki idą do przedszkola " - w ramah projektu realizowane są z dziećmi zajęcia z języka angielskiego, matematyczno - przyrodnicze i glottodydaktyczne oraz jest wydłużony czas pracy przedszkola od 7.00 do 16.00 i całodzienne wyżywienie dla 3,4,5- latków. ( śniadanie, obiad i podwieczorek).W raach projektu doposażono salę przedszkola w tablicę interaktywną, rojektor, 10 tabletów i laptop, a także gry, zabawki i pomoce dydaktyczne do prowadzenia zajęć.

W szkole realizowany  był 01.03.2018- 17.01.2020 - Projekt UE dla uczniów klas I-VI , nauczyciei i rodziców."Podniesienie jakości oferty edukacyjnej ukierunkowanej na rozwój kompetencji kluczowych uczniów z obszaru Krainy Wielkich Jezior Mazurskich: Gmina Miłki, Gmina Giżycko, Gmina Mikołajki. W ramach projektu uczniowe uczeszczali na zajęcia rozwijające zainteresowania i zajęcia wyrównawcze z : matematyki, j.polskiego, j. angielskiego, przyrody , informatyku, historii , edukacji wczesnoszkolnej. Nauczyciele i rodzice uczestniczyli w szkolebiach i warsztatach dotyczących yberprzestarzeni" w ramach projektu otrzymaliśmy sprzęt kompurerowy .

Materiały szkoleniowe:

WiM_materialy_szkoleniowe_Mikolajki.pdf