e-lekcje

KONKURSY!!!

UWAGA NOWY KONKURS :-)))

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Giżycku w ramach obchodów Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny informuje i zachęca do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pod hasłem przewodnim:" MŁODOŚĆ-MIŁOŚĆ-MAŁŻEŃSTWO- RODZINA", proponowany temat wydarzeń to "Rodzina w czasie pandemii" z uwagi na szczególną  sytuację w jakiej aktualnie wszyscy żyjemy.

Konkurs skierowany jest do podopiecznych z rodzin zastępczych oraz uczniów szkół podstawowych z terenu Powiatu Giżyckiego. Przedmiotem konkursu jest praca plastyczna w formacie A3 lub A4 wykonana techniką dowolną. Każda praca powinna być zaopatrzona w metryczkę zawierającą : imię, nazwisko, wiek, nazwę szkoły. Prosimy o zamieszczenie informacji na Librusie i poinformowanie uczniów o możliwości wzięcia udziału w konkursie. Zainteresowanych prosimy o składanie prac do dnia 15 czerwca 2020, do skrzynki na drzwiach PCPR bądź pocztą wraz z załączoną zgodą na opublikowanie pracy plastycznej z imieniem i nazwiskiem dziecka na stronie internetowej oraz portalach społecznościowych Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Giżycku.

Osoby do kontaktu:

Koordynatorzy rodzinnej pieczy zastępczej PCPR pok. nr 9 tel: 874291089

dokumentacja konkursu zgoda_-_publikacja_pracy_plastycznej.docx

1.#JaTyOnOff-ogólnopolski konkurs fotografii mobilnej. Kategoria 4-8 lat 1 zdjęcie wykonane smartfonem w jpg nie mniej niż 2400 pixeli. Temat: PRZERWA OD SMARTFONA. CO DOBREGO MOŻE SIĘ ZDARZYĆ, GDY ODŁOŻYSZ TELEFON?

Do 30 kwietnia 2020r. Szczegóły na stronie: konkursydladzieci.eu

2. "Moje jedyne marzenie"- plastyczny ogólnopolski. Kategoria:5-16 lat. Format nie może przekroczyć 50x70 cm. Do 11 maja.

Szczegóły na stronie: konkursydladzieci.eu

3. "Autoportret, czyli portret własny"- plastyczny ogólnopolski. Kategoria 5-26 lat. Format od A3-100x70 cm do 22 maja.

Szczegóły na stronie: konkursydladzieci.eu

4.Konkurs literacko-plastyczny "Piszę, Ilustruję i Wydaję- Moja książka w drodze do Nobla". Kategoria: przedszkola-licea

do 8 maja. Szczegóły na stronie: konkursydladzieci.eu

5. "Człowiek w ruchu"- plastyczny ogólnopolski. Kategoria 5-19 lat. Format A3, do 8 maja

Szczegóły na stronie: konkursydladzieci.eu

6. Międzynarodowy konkurs plastyczny "Przyroda w kolorach". Kategoria 3-21 lat, formy płaskie i przestrzenne, do 4 maja.

Szczegóły na stronie: konkursydladzieci.eu (TAM RÓWNIEŻ ZNAJDUJE SIĘ WIELE INNYCH KONKURSÓW)

ZACHĘCAM DO UDZIAŁU-Jolanta Książkiewicz

7. Konkurs z racji 100 rocznicy urodzin św. Jana Pawła II.   Ks. Biskup Jerzy Mazur czeka na pomysłowe plakaty, laurki z życzeniami, wiersze. Prace mogą być wykonane dowolną techniką. Najlepsze prace papierowe zostaną wystawione w Ełku, Studzienicznej i Wigrach - 6 czerwca. Proszę o przesłanie prac do 27.05.20 r. na mój telefon bądź e-mail, który znajduje się na stronie szkolnej. Zachęcam wszystkich zainteresowanych i utalentowanych do podjęcia wyzwania. Pamiętajcie, że to nasz patron. Urszula Chodań.

8. UWAGA KONKURS-PLASTYCZNY szczegóły i zgoda w poniższych plikach:

uwaga_konkurs_do_15_czerwca.doc

zgoda_-_publikacja_pracy_plastycznej.doc