Rekrutacja 2021/2022

REKRUTACJA 2021/2022

Dyrektor szkoły informuje, iż w wyniku przeprowadzonego naboru dzieci do klasy pierwszej oraz oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2021/2022

WSZYSTKIE DZIECI, KTÓRYCH RODZICE WNIOSKOWALI O PRZYJĘCIE DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO I KLASY PIERWSZEJ ZOSTAŁY PRZYJETE.

Listy rekrutacyjne znajdują się na tablicy ogłoszeń przy budynku szkoły.

Oferujemy:

•  Miłą atmosferę,
    • odpowiednią opiekę i bezpieczeństwo,
    •  naukę przez zabawę,
    •  wykwalifikowaną kadrę,
    •   naukę języka angielskiego na wysokim poziomie,
    •  opiekę specjalistów: logopedy,oligofrenopedagogów,terapeuty pedagogicznego, nauczyciela wspomagającego.
    • zajęcia i zabawy wspierające wszechstronny rozwój dziecka w sali zabaw i na placu zabaw.
    • zajęcia i zabawy rozwijające umiejetności informatyczne,językowe, taneczne, teatralne, dziennikarskie, plastyczne i muzyczne z wykorzystaniem bogatej bazy szkolnej:
    • sale wyposażone w tablice i monitory interaktywne,
    • pracownia językowa wyposażona w 24 stanowiska z mikrofonami, słuchawkami i konsolę multimedialną,tablicę interakt.
    • pracownia komputerowa wyposażona w odpowiedni sprzęt komputerowy ( laptopy, projektor multimedialny),
    • gabinet logopedyczny wyposażony w odpowiednie pomoce logopedyczne ( program komputerowy do korygowania wad wymowy, mnóstwo gier i zabewek logopedycznych.
    • hole szkolne wyposażone w stoły do tenisa stołowego i piłkarzyki oraz maty dydaktyczne i znaki drogowe do zabawy i nauki.
    • opiekę  pielęniarki
    • w przedszkolu wydłużony czas pobytu w godz.7.00 - 16.00 i pełne wyżywienie ( śniadanie, obiad, podwieczorek) dla 3,4,5 - latków) w ramach projektu unijnego - "Jaś i Ola z Gminy MIłki idą do przedszkola".

ZAPISY DO KLASY PIERWSZEJ ORAZ  ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEG

Obowiązkiem przedszkolnym objęte są :

Dzieci  6- letnie urodzone w 2015 roku.

Obowiązkiem szkolnym objęte są dzieci:

Dzieci 7-letnie urodzone w 2014 roku

Do klasy pierwszej  mogą uczęszczać dzieci 6-letnie, na życzenie rodzica,które odbyły roczne przygotowanie przedszkolne.

Istnieje możliwość zgłoszenia do przedszkola dzieci 4 i 5 letnich

Odpowiednie dokumenty należy składać w sekretariacie szkoły w godz. 7.00- 15.00   do 7 kwietnia 2021 .(wymagany jest numer PESEL dziecka) . Druki do pobrania   w sekretariacie  i poniżej.

W przypadku pytań:  Kontakt telefoniczny 87 4211093 lub e –mail: sprydzewo@o2.pl

Zapraszamy do zwiedzania naszej szkoły

Pliki do pobrania edytowalne:

Oddział przedszkolny:

Zgloszenie_do_odzialu_przedszkolnego_dziecko_z_obwodu_szkoly(3).doc

Wniosek_o_przyjecia_do_oddzialu_przedszkolnego_spoza_obwodu.doc

Deklaracja_o_kontynuowaniu_wychowania_przedszkolnego(4).doc

Oswiadczenie_woli_oddzial_0.doc

oswiadczenie_kryteria(1)(2)(3).doc

Klasa I

Zgloszenie_do_kl_I_dziecko_z_obwodu_szkoly(4).doc

wniosek_do_kl_.1_dzieci_zamieszkale_poza_obwodem_szkoly(4).doc