Rekrutacja 2020/2021

REKRUTACJA 2020/2021

Dyrektor szkoły informuje o prowadzonym naborze dzieci do klasy pierwszej oraz oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2020/2021

Oferujemy:

•  Miłą atmosferę,
    • odpowiednią opiekę i bezpieczeństwo,
    •  naukę przez zabawę,
    •  wykwalifikowaną kadrę,
    •   naukę języka angielskiego na wysokim poziomie,
    •  opiekę specjalistów: logopedy,oligofrenopedagogów,terapeuty pedagogicznego, nauczyciela wspomagającego.
    • zajęcia i zabawy wspierające wszechstronny rozwój dziecka w sali zabaw i na placu zabaw.
    • zajęcia i zabawy rozwijające umiejetności informatyczne,językowe, taneczne, teatralne, dziennikarskie, plastyczne i muzyczne z wykorzystaniem bogatej bazy szkolnej:
    • sale wyposażone w tablice i monitory interaktywne,
    • pracownia językowa wyposażona w 24 stanowiska z mikrofonami, słuchawkami i konsolę multimedialną,tablicę interakt.
    • pracownia komputerowa wyposażona w odpowiedni sprzęt komputerowy ( laptopy, projektor multimedialny),
    • gabinet logopedyczny wyposażony w odpowiednie pomoce logopedyczne ( program komputerowy do korygowania wad wymowy, mnóstwo gier i zabewek logopedycznych.
    • hole szkolne wyposażone w stoły do tenisa stołowego i piłkarzyki oraz maty dydaktyczne i znaki drogowe do zabawy i nauki.
    • opiekę  pielęniarki
    • w przedszkolu wydłużony czas pobytu w godz.7.00 - 16.00 i pełne wyżywienie ( śniadanie, obiad, podwieczorek) dla 3,4,5 - latków) w ramach projektu unijnego - "Jaś i Ola z Gminy MIłki idą do przedszkola".

ZAPISY DO KLASY PIERWSZEJ ORAZ  ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEG

Obowiązkiem przedszkolnym objęte są :

Dzieci  6- letnie urodzone w 2014 roku.

Obowiązkiem szkolnym objęte są dzieci:

Dzieci 7-letnie urodzone w 2013 roku

Do klasy pierwszej  mogą uczęszczać dzieci 6-letnie, na życzenie rodzica,które odbyły roczne przygotowanie przedszkolne.

Istnieje możliwość zgłoszenia do przedszkola dzieci 3,4 i 5 letnich

Odpowiednie dokumenty należy składać w sekretariacie szkoły w godz. 7.00- 11.00 od 4 marca   do 03.04.2020 r.(wymagany jest numer PESEL dziecka). Druki do pobrania    w sekretariacie  i poniżej.

W przypadku pytań:  Kontakt telefoniczny 87 4211093 lub e –mail: sprydzewo@o2.pl

Zapraszamy do zwiedzania naszej szkoły

Pliki do pobrania edytowalne:

Oddział przedszkolny:

Deklaracja_o_kontynuowaniu_wychowania_przedszkolnego(3).doc