• Dzień Kobiet w naszej szkole

• 8 marca to dzień, w którym wszystkim małym i dużym kobietkom składamy życzenia. Z tej okazji Samorząd Uczniowski wręczył Paniom pracującym w naszej szkole słodkie tabliczki czekolady, a Wiktor Grzybowski z klasy 7 złożył piękne życzenia wszystkim dziewczynom.Chętni uczniowie zaśpiewali nam piosenki ! W starszych klasach, na godzinach wychowawczych, świętowaliśmy 8 marca przy słodkościach.

Samorząd Uczniowiski

• Zbiórka Elektośmieci

• OGŁOSZENIE

Nasza szkoła przystąpiła do akcji ekologicznej: „ Szkole pomagamy i świat oczyszczamy”
            w związku z tym organizowana jest zbiórka elektrośmieci.

Zbiórka dotyczy zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego ( sprzęt komputerowy, sprzęt gospodarstwa domowego- wszystko  co jest na prąd lub baterie). W

W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzyma bony wymienne na nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego

Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny należy dostarczyć w dniach 26.02.2018r. – 16.03.2018r.  na boisko szkolne  przy sali gimnastycznej ( obok pojemników na  śmieci).

Zachęcamy do przyłączenia się do akcji.