• Fotograf w szkole ;-)

• 19 listopada 2018r. o godzinie 8:00
            w naszej szkoły będziemy gościć fotografa.
            Wykona zdjęcia na które rodzice wyrazili zgodę.
            W ofercie znajdują się : zdjęcia grupowe, do legitymacji i karty rowerowej, koleżeńskie i portrety,
            podkładki pod mysz, kubki na przybory i wiele innych :)

• Zebranie z rodzicami

• 22 listopada (czwartek) odbędą się spotkania wychowawców klas 0- VIII z rodzicami o godzinie :
            15.30 - oddział przedszkolny
            16.00 - klasy I, III, IV, V, VI, VII, VIII
            klasa II - informacja o godzinie zostanie przekazana telefonicznie przez wychowawcę klasy.

Zapraszamy! ;-)

• Bieg dla Niepodległej

• 13.11.2018r. odbył się bieg pod hasłem: „Biegnę dla Niepodległej”. 100 medali na 100-lecie odzyskania Niepodległości przekazanych przez Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju Rydzewa. Dziękujemy Pani Danucie Celep, Agnieszce Cimochowskiej, Krystynie Cimochowskiej oraz Strażakom: Panu Zdzisławowi Bielak oraz Bartoszowi Pawelczyk za pomoc w organizacji biegu. Za przepiękne cztery medale dziękujemy Pani Edycie Pokroppa.

Galeria na Fb

• Misyjny kiermasz słodkości

• Jak co roku w naszej szkole w Tygodniu Misyjnym podjęliśmy się zorganizowania kiermaszu misyjnego. Za zgodą pani dyrektor SKC przygotowało stoiska ze słodkościami domowego wyrobu. Wielkie podziękowania składam na ręce rodziców, którzy upiekli ciasta i zafundowali napoje z przeznaczeniem na cele misyjne. Jest to piękny dar serca dla naszych braci i sióstr żyjących w trudnych i często nędznych warunkach w innych częściach świata. Zebraliśmy 554 zł, które przeznaczyliśmy na Salezjański Wolontariat Misyjny-Młodzi Światu.

Dziękuję wsystkim wolontariuszom SKC

Opiekun SKC: Urszula Chodań