• Rozśpiewana dolina Staświnki

• Z okazji pikniku rodzinnego i święta szkoły w Staświnach zostaliśmy zaproszeni do udziału w Konkursie Piosenki Przyrodniczej w rozśpiewanej dolince Śtaświnki. Uczniowie klasy drugiej - Martynka Misztuk, Szymon Słabiński i Aleksandra Hunder zdobyli pierwszą nagrodę w tym konkursie (w kategorii klas I-III), Natalia Raćkos zajęła II miejsce wśród śpiewaków z klas IV - VII, a Igor Augustyniak został wyróżniony przez jury za swój występ.Za miłą atmosferę, pyszne zapiekanki dla występujących oraz nagrody i dyplomy - serdecznie dziękujemy Gospodarzom.

Katarzyna Kozłowska,opiekunka grupy z Rydzewa